در تکمیل فرم ثبت نام لطفا به موارد زیر توجه نمائید :

۱ – حتما شماره همراه ۱ و آدرس ایمیل و تلفن ثابت ۱ را به درستی وارد نمائید  زیرا کد های تائیدی برای این ۳ گزینه ارسال می شود که تائید آنها برای فعال سازی حساب الزامی می باشد

۲-تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ،اطاعات درخواست شده را بصورت کامل و درست درج کرده.در صورت مشاهده اطلاعات نادرست و بی ربط اشتراک کاربر بدون اخطار غیر فعال خواهد شد و دسترسی مجدد به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.

۳-کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیامک از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک , نامناسب و نیز کلمات و جملات خلاف قوانین جمهوری اسلامی، اشتراک کاربر بدون اخطار غیر فعال خواهد شد و دسترسی مجدد به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.فقط پیام های کاری و رسمی (غیر سیاسی) از این سایت قابل ارسال است.

۴-در صورت وجود هرگونه شکایت تمامی اطلاعات در دسترس مجرا های قانونی قرار خوهد گرفت.

۵-در صورت تخلف از موارد بالا و مسدود شدن حساب تمامی اعتبار کاربر بلوکه خواهد شد.

۶-مسئولیت تمامی پیامها و جملات … که از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده کاربر فرستنده می باشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه موضوع تا مضمون آن ندارد.

۷-برای امنیت بیشتر از Username و Password مناسب استفاده نمایید و از در اختیار قرار دادن آن به افراد دیگر اجتناب کنید. در صورت بروز این گونه مشکلات سایت در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.

۸-ثبت نام در این سایت به معنی قبول تمامی شرایط می باشد

جهت سفارش فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام و نام خانوادگی شما: (نماینده)(ضروری)

کد ملی نماینده:(ضروری)

نام نهاد یا ارگان:(اختیاری)

تلفن تماس: (ثابت)(ضروری)

تلفن همراه:(ضروری)

آدرس:(ضروری)

آدرس ایمیل:(ضروری)

نوع پنل مورد تقاضا:(ضروری)